Google V3 Glossary (1.0.0-rc4) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Overview
uk: Огляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Languages
uk: Мови

en: Saved.
uk: Збережено.

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання
