Google V3 Glossary (1.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: About
ne: बारेमा
