Google V3 Glossary (1.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Overview
da: Overblik

en: Save
da: Gem

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Languages
da: Sprog

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger
