Google V3 Glossary (1.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Save
fr: Enregistrer

en: Languages
fr: Langues

en: Saved.
fr: Enregistré.

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations
