Google V3 Glossary (1.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Overview
he: סקירה

en: Save
he: שמירה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Languages
he: שפות

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
