Google V3 Glossary (1.0.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Overview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Configuration
hr: Postavke

en: Languages
hr: Jezici

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
