Google V3 Glossary (1.0.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Overview
pt: Visão geral

en: Save
pt: Salvar

en: Configuration
pt: Configurações

en: Languages
pt: Idiomas

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos
