Google V3 Glossary (1.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Overview
sk: Prehľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Languages
sk: Jazyky

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Translation Management
sk: Správa prekladov
