Google V3 Glossary (1.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Overview
sl: Pregled

en: Save
sl: Shrani

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Languages
sl: Jeziki

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
