Webfont Loader (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: default
fr: défaut

en: Font
fr: Police

en: hidden
fr: caché

en: Other
fr: Autre

en: Enabled fonts
fr: Polices de caractères activées
