Webfont Loader (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: default
pl: domyślny

en: Font
pl: Czcionka

en: hidden
pl: nie pokazuj

en: Other
pl: Inne

en: Enabled fonts
pl: Włączone czcionki
