Google Webfonts Helper (8.x-1.0-alpha10) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Font family
bo: ཡིག་གཟུགས་ཁོངས་གཏོགས

en: Variants
bo: བྱེ་བྲག

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ
