Google Webfonts Helper (8.x-1.0-alpha10) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Font family
fi: Kirjasintyyppi

en: Variants
fi: Muunnokset

en: Styles
fi: Tyylit

en: Library
fi: Kirjasto
