Google Webfonts Helper (8.x-1.0-alpha10) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Variants
lt: Variantai

en: Library
lt: Biblioteka
