Google Webfonts Helper (8.x-1.0-alpha10) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Family
oc: Familha

en: Font family
oc: Poliça de caractèrs

en: Variants
oc: Variantas

en: Styles
oc: Estils
