Google Webfonts Helper (8.x-1.0-alpha11) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Variants
ar: المتغيرات
