Google Webfonts Helper (8.x-1.0-alpha11) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Family
es: Familia

en: Font family
es: Familia de la fuente

en: Variants
es: Variantes

en: Styles
es: Estilos

en: Library
es: Librería
