Google Webfonts Helper (8.x-1.0-alpha11) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Styles
sk: Štýly

en: Library
sk: Knižnica
