Google Webfonts Helper (8.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Family
it: Cognome

en: Variants
it: Varianti

en: Styles
it: Stili

en: Library
it: Biblioteca
