Google Webfonts Helper (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Family
uk: Сім'я

en: Font family
uk: Гарнітура

en: Variants
uk: Варіанти

en: Styles
uk: Стилі

en: Library
uk: Бібліотека
