Google Webfonts Helper (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Font family
vi: Họ phông chữ

en: Library
vi: Thư viện
