Google Webfonts Helper (8.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Styles
ca: Estils

en: Library
ca: Biblioteca
