Google Webfonts Helper (8.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Family
hu: Család

en: Font family
hu: Betűcsalád

en: Variants
hu: Variánsok

en: Styles
hu: Stílusok

en: Library
hu: Könyvtár
