Google Webfonts Helper (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Family
tr: Aile

en: Variants
tr: Değişkeler

en: Styles
tr: Biçemler

en: Library
tr: Kütüphane
