Google Webfonts Helper (8.x-1.0-alpha6) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Styles
fa: استایل ها
