Google Webfonts Helper (8.x-1.0-alpha6) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Variants
he: וריאנטים

en: Styles
he: סגנונות

en: Library
he: ספריה
