Google Webfonts Helper (8.x-1.0-alpha6) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Styles
ja: スタイル

en: Library
ja: ライブラリー
