Google Webfonts Helper (8.x-1.0-alpha8) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Family
de: Familie

en: Font family
de: Schriftenfamilie

en: Variants
de: Varianten

en: Styles
de: Stile

en: Library
de: Bibliothek
