Google Webfonts Helper (8.x-1.0-alpha8) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Library
hi: लाइब्रेरी
