Google Webfonts Helper (8.x-1.0-alpha8) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: Family
pt: Família

en: Font family
pt: Família de fontes

en: Variants
pt: Variantes

en: Styles
pt: Estilos

en: Library
pt: Biblioteca
