Google Webfonts Helper (8.x-1.0-alpha9) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Font family
cs: Řez písma

en: Variants
cs: Varianty

en: Styles
cs: Styly

en: Library
cs: Knihovna
