Google Webfonts Helper (8.x-1.0-alpha9) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Variants
et: Variandid

en: Styles
et: Stiilid
