Google Webfonts Helper (8.x-1.0-alpha9) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Font family
eu: Letra familia

en: Variants
eu: Aldaerak

en: Styles
eu: Estiloak
