Google Webfonts Helper (8.x-1.0-alpha9) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Family
fr: Famille

en: Font family
fr: Police de caractères

en: Variants
fr: Variantes

en: Library
fr: Bibliothèque

en: Subsets
fr: Sous groupes
