Google Webfonts Helper (8.x-1.0-alpha12) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Family
pl: Rodzina

en: Font family
pl: Czcionka

en: Variants
pl: Warianty

en: Styles
pl: Style

en: Library
pl: Biblioteka
