Google Webfonts Helper (8.x-1.0-alpha12) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Settings
pt: Definições

en: Label
pt: Etiqueta

en: Family
pt: Sobrenome

en: Font family
pt: Família de tipos de letra

en: Variants
pt: Variações

en: Styles
pt: Estilos

en: Library
pt: Biblioteca
