Google Analytics Master (8.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: More
it: Altro

en: Statistics
it: Statistiche

en: Options
it: Opzioni

en: Configuration
it: Configurazione

en: About
it: Informazioni
