Google Analytics Master (8.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: More
ta: மேலும்

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: About
ta: பற்றி
