Google Analytics Master (8.x-1.0-rc2) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: More
no: Mer

en: Statistics
no: Statistikk

en: Options
no: Valg

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: About
no: Om
