Google Analytics Master (8.x-1.0-rc3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: More
id: Selengkapnya

en: Statistics
id: Statistik

en: Options
id: Opsi

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: About
id: Tentang
