Google Analytics Master (8.x-1.0-rc6) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: More
ar: المزيد

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Options
ar: الخيارات

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: About
ar: حول
