Google Analytics Master (8.x-1.0-rc6) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: More
bn: আরও

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: About
bn: সম্পর্কে
