Google Analytics Master (8.x-1.0-rc6) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: About
bo: གསལ་བཤད
