Google Analytics Master (8.x-1.0-rc6) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: More
da: Mere

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Options
da: Valg

en: Configuration
da: Indstillinger

en: About
da: Om
