Google Analytics Master (8.x-1.0-rc6) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: More
fi: Lisää

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Options
fi: Valinnat

en: Configuration
fi: Asetukset

en: About
fi: Tietoja
