Google Analytics Master (8.x-1.0-rc6) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: More
hr: Više

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Options
hr: Opcije

en: Configuration
hr: Postavke

en: About
hr: Opis
