Google Analytics Master (8.x-1.0-rc6) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: More
ka: მეტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
