Google Analytics Master (8.x-1.0-rc6) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: More
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
