Google Analytics Master (8.x-1.0-rc6) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: More
lt: Daugiau

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Options
lt: Nustatymai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: About
lt: Apie
