Google Analytics Master (8.x-1.0-rc6) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: More
ro: Mai multe

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Options
ro: Opţiuni

en: Configuration
ro: Configurație

en: About
ro: Despre
